Reklama:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rodzinny dom ;P
Autor Wiadomość
Lulek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 11
Reputacja: 0
rodzinny dom ;P
Nie wiedziałem, pod jaki dział to podpiąć, dlatego spróbuję tutaj. Zaczynając jednak od początku:
Cześć
Frapuje mnie sprawa, w jaki sposób odpowiednio zabezpieczyć działkę. Oglądałem już dużo każdego typu ogrodzeń, lecz nic nie spełniało moich oczekiwań. Dopiero niedawno wyszukałem propozycję, jaka wydała mi się ciekawa – ogrodzenia panelowe przetłaczane. Jednak niezwykle niewiele wiadomości jest na jego temat w sieci. Z tego powodu napisałem właśnie tutaj – może ktoś z was posiada takie ogrodzenie i może opowiedzieć coś więcej na jego temat? Jestem bardzo wdzięczny za wszelaką okazaną pomoc. Pozdrawiam.
02-08-2016 08:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
xxxkombixxx Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
RE: rodzinny dom ;P
Super się złożyło, ponieważ niedawno interesowałem się dość mocno tym tematem: posiadam firmę o sporym terenie, który musiałem zabezpieczyć. Pragnąłem niedrogiego, szybkiego do zmontowania ogrodzenia, które można postawić bez konieczności zatrudniania specjalistycznej ekipy. Znalezione przeze mnie ogrodzenia panelowe bardzo rozczarowały mnie w tym zagadnieniu: pomimo najszczerszych chęci nie dało się ich zmontować. Potem okazało się, że ich wytwórca celowo to zrobił, aby każdy z klientów wynajmował jego kosztowną ekipę.

No women, no cry.
02-08-2016 08:07 PM
Marena Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
hej! A co to w ogóle takie ogrodzenia? przepraszam za ignorancję, lecz mi ogrodzenia kojarzy się jedynie z drewnianym płotem lub wykonaną z metalu siatą ;P a tak w ogóle miałam dawno temu przygodę z ogrodzeniem – przeskakiwałam z ogródka sąsiadów na moich rodziców i skręciłam nogę ;P lecz to stało się ponieważ rosły tam pyszne porzeczki Big Grin

$$$___$$$__$$$____$$$$
$$$__$$$_________$$______$$$$
$$$_$$$____$$_____$$$___$$
$$$$$$_____$$_______$$___$$$
$$$_$$$____$$____$$$$______$$
$$$__$$$$__$$___________$$$$
02-08-2016 08:08 PM
trzecieoko Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
chyba nie o coś takiego rozchodziło się założycielowi tematu Tongue jednakże ciekawa opowieść Big Grin moim zdaniem ogrodzenia takiego typu mają najwięcej sensu dla firm produkcyjnych, jedynie bezsprzecznie trzeba sprawdzić ich montaż; są tanie, bezpieczne, prezentują się nawet nieźle ale nie przystają do stylowego domu

Widzę Cię!
02-08-2016 08:09 PM
zembold Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Pozwolę się nie zgodzić – dzisiejsze przedsiębiorstwa oferują tak niezwykle bogaty asortyment, że z pewnością każda osoba znajdzie coś właściwego dla swojego gustu. Bez znaczenia, czy pragnie się ogradzać domek lub też budynek przemysłowy ponieważ fachowcy którzy pracują w takich przedsiębiorstwach tworzących ogrodzenia pomagają wybrać najwłaściwszą opcję. Tego typu ogrodzenia, którymi są ogrodzenia panelowe, to bogactwo typów, form, barw, wielkości i tak dalej.

... my world, my road ...
02-08-2016 08:09 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości