Reklama:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
firmowa prawda
Autor Wiadomość
Marena Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Reputacja: 0
firmowa prawda
Na temat: lubicie wycieczki z firmy? Ale tak szczerze? Myślicie, że da się tak naprawdę zrelaksować w pobliżu pracodawcy? Że pobyt w takim hotelu wraz z pracownikami może przynieść coś dobrego, że naprawdę polepszy sytuację w firmie? Sądzę, iż nic z tego, wręcz może być znacznie gorzej. Mam pewne doświadczenie w tym zakresie, kilka razy zmieniałem już firmy i zawsze gdy zaistnieje temat wyjazdu integracyjnego pracownicy dostają małpiego rozumu, świrują, pobyt jest średnio udany, a potem staje się nieznośnie w firmie. Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?

$$$___$$$__$$$____$$$$
$$$__$$$_________$$______$$$$
$$$_$$$____$$_____$$$___$$
$$$$$$_____$$_______$$___$$$
$$$_$$$____$$____$$$$______$$
$$$__$$$$__$$___________$$$$
02-15-2016 08:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zembold Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
RE: firmowa prawda
Smutna ale celna refleksja, ciężko nie przyznać racji. Owszem, mieszanie pracy z relaksem rzadko kończy się dobrze. Zawsze bardzo zaskakują mnie lokale, które proponują coś w stylu imprez dla firm, bo to oznacza, że jacyś ludzie jednakowoż to kupuje. Cóż może komuś w jakiś sposób to pasuje, ja posiadam jednakże kompletnie przeciwne wspomnienia.

... my world, my road ...
02-15-2016 08:48 AM
trzecieoko Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 21
czepiacie się, wszystko jest dla ludzi! może trafiacie na wyjątkowo nietowarzyskie firmy; ja z racji sprawowanego przeze mnie stanowiska ciągle jestem w tarasie albo z szefami albo z pracownikami i często w hotelu po załatwieniu tego, co trzeba spędzamy wspólnie wieczory i bywa naprawdę sympatycznie, tym bardziej, że hotele proponujące pobyt dla przedsiębiorstw mają również masę różnorodnych atrakcji, jak na przykład basen solankowy. umilają one czas, ułatwiają wypoczynek, pozwalają na moment relaksu; jak da się tego nie chcieć? No ja się pytam, hę?

Widzę Cię!
02-15-2016 08:49 AM
Lena Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
Sprawa gustu nie podlega dyskusji czy jakoś tak. Każdy z nas ceni coś innego, niektórzy lubią takie wyjazdy firmowe inni ich nie lubią. W każdym razie istotnie obiekty nakierowane na organizowanie takich wyjazdów ostatnio mocno podniosły poprzeczkę, także można wybierać w propozycjach. Prywatnie jednak sądzę, iż korzystniej odwiedzić takie lokalizacje razem z rodziną aniżeli z szefostwem. Wolę nie przeplatać życia osobistego ze sferą firmową.

FCB! FCB! FCB!
02-15-2016 08:50 AM
amber Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
a tam uwielbiam każdy wypad z ludźmi z pracy, jesteśmy niezwykle zgrani i te wyjazdy jedynie to powiększają, jest zawsze rewelacyjnie!

Krok za krokiem, a dojdziemy do celu.
02-15-2016 08:50 AM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości