Reklama:
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
agencja sem - pomocy!
Autor Wiadomość
Marena Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Reputacja: 0
agencja sem - pomocy!
Krótki czas jestem w znanym portalu internetowym. Przeszedłem drogę od najniższego stanowiska, ale mimo to nie poznałem wszelkich niuansów jakie wiążą się z tą pracą. Ostatnio nurtuje mnie hasło jakim jest agencja sem. Może musiałbym spytać o pomoc współpracownika, lecz wyjątkowo mi głupio to robić. Pójdę na skróty i pytam o to was, możliwe iż ktoś z forumowiczów wie coś w tej kwestii i zechce się podzielić tą wiedzą?

$$$___$$$__$$$____$$$$
$$$__$$$_________$$______$$$$
$$$_$$$____$$_____$$$___$$
$$$$$$_____$$_______$$___$$$
$$$_$$$____$$____$$$$______$$
$$$__$$$$__$$___________$$$$
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2016 11:54 PM przez Marena.)
03-03-2016 05:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lena Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 49
RE: agencja sem - pomocy!
Dom mediowy to firma marketingowa, której zadanie to zaplanowanie oraz zakupienie kampanii reklamowych które przeprowadzane są w w mass mediach. Dom mediowy to pochodna agencji reklamowych, które na początku same zajmowały się planowaniem oraz kupowaniem kampanii reklamowych. Wzrastający rynek reklamowy wymógł mimo wszystko tworzenie w ramach agencji reklamowych działów mediowych.

FCB! FCB! FCB!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2016 11:48 PM przez Lena.)
03-03-2016 05:18 AM
zembold Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Ode mnie też trochę informacji. Nieustanny energiczny progres rynku reklamy zaskutkował wyodrębnieniem się działów mediowych jako osobnych firm – takich jak właśnie dom mediowy. Proces ten, poza wzrośnięcia specjalizacji każdego domu mediowego wpłynął także możność świadczenia usług przez każdy dom mediowy nie wyłącznie firmom, które korzystają z usług rodzimych agencji reklamowych, lecz oprócz tego innym przedsiębiorcom na rynku.

... my world, my road ...
amber Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 20
Główne zadania domu mediowego to: projektowanie oraz kupowanie mediów; prowadzenie negocjacji opłat z dostarczycielami przestrzeni i czasu na reklamy, a oprócz tego dostarczenie reklamodawcom właściwych badań medialnych. Obecnie w nad Wisłą wyrazista większość procesów na rynku reklamowym dzieje się za pośrednictwem któregoś domu mediowego. Domy mediowe świadczą kompleksowy zakup mediów oraz planowanie mediów ATL (prasa, radio, telewizja, internet, outdoor), jak również udostępnienie nośników rzadziej stosowanych, stanowiących doskonałe rozwiązanie dla kampanii związanych z marketingiem o oryginalnym charakterze. Dobry zakup mediów wykonany w oparciu o fachową analizę oczekiwań klienta daje takie efekty: zapewnienie dojścia reklamy do precyzyjnie wskazanej grupy docelowej; optymalizację cech kampanii; minimalizację kosztów usługi i dużo innych.

Krok za krokiem, a dojdziemy do celu.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości